"Пік смертності попереду": Степанов пояснив, чи введуть в Україні локдаун

"Пік смертності попереду": Степанов пояснив, чи введуть в Україні локдаун , Георгій Шевчук

Максим Степанов, міністр охорони здоров'я, пояснив, чи впроваджуватимуть загальнонаціональний локдаун, а також проінформував, доки триватиме весняна хвиля коронавірусу.

Як інформує "24", очільник МОЗ вкотре наголосив, що українці повинні суворо дотримуватися карантинних вимог, а головне завдання уряду – зберегти якомога більше життів українців.

"Я не вважаю, що нам зараз потрібен загальнонаціональний жорсткий карантин. Якщо буде більше звернено уваги саме на карантинні обмеження, які діють на території регіону, щоб не допустити ситуацію до "червоного" рівня",- зазначив Максим Степанов.

Максим Степанов спрогнозував, що спалах коронавірусної хвороби триватиме до кінця квітня. Наразі складна ситуація, за словами міністра, в Києві та Вінницькій області.

Україна ще не досягла піку смертності від коронавірусу. Зростання летальних випадків в країні очікують у квітні. Крім того, наразі смертність від коронавірусу уже перевищила осінні показники.

Вчені Національної академії наук України відзначили, що в цілому зростання летальних випадків в Україні почалося в середині лютого.

Степанов_локдаун МОЗ Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі