"Терміновий локдаун": провідна інфекціоністка МОЗ України заявила про неминучі заходи

"Терміновий локдаун": провідна інфекціоністка МОЗ України заявила про неминучі заходи, Георгій Шевчук

Відома інфекціоніста заявила про необхідність збільшення запасів кисню у медзакладах, створення нових ліжок для хворих на COVID-19, а також про термінову потребу впровадження локдауну.

Як інформує "Obozrevatel", таку заяву зробила провідна інфекціоністка МОЗ України Ольга Голубовська.

"Я вважаю, що локдаун треба ввести по всій країні. Тому що, якщо ми не введемо по всій країні, то значить, регіони, які зараз спокійні, загоряться пізніше", – наголосила вона.

За оцінками медикині, на сьогодні звичайні протиепідемічні заходи, як, наприклад, робота у вогнищах зараження, вже не дадуть необхідного ефекту.

"Зараз уже марно працювати у вогнищах. Потрібно запасатися киснем, відкривати все нові і нові стаціонари, грамотно проводити політику вакцинації. І найголовніше – кожна людина повинна захистити сама себе", – сказала Голубовська.

У цьому контексті вона заявила, що "в тих містах, які повністю згоряють, горять, догоряють, де всі перебувають просто в колапсі, потрібно вводити локдаун". І додала, що локдаун повинен бути повсюдним.

Лікарка також закликала скасувати всі розважальні заходи.

"Коли я дивлюся на якийсь натовп на концертах, я відразу уявляю, скільки людей може захворіти, і відразу ж думаю, яка кількість кисню знадобиться і де його взяти", – зазначила Голубовська.

"Потрібні обмежувальні заходи. Це хоча б зменшить кількість нових випадків. Але навантаження ще залишиться, тому що зараз лежать важкі, але ще будуть підходити хворі, які ставатимуть більш тяжкими певний час", – додала вона.

Відповідаючи на запитання, коли варто вводити локдаун в Україні, медикиня наголосила: "Уже вчора треба було це робити".

Терміновий_локдаун потрібен_кисень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі