"Коли закінчаться ці випробування?": у багатоповерхівці Тернополя люди стали заручниками непрацюючого ліфта

До редакції 0352.ua звернулись мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Морозенка 7. У першому під'їзді будинку люди стали заручниками ситуації, бо ліфт там більше часу не працює, а застати його робочим - за щастя.


Мешканці уже втомились бідкатись, і звертатись у обслуговуючу компанію та ЖЕК, які перекладають відповідальність з одних на інших. 
У будинку проживає багато пенсінерів, і їм життя на висоті доводиться звіряти... за роботою ліфтів.
"Зупинка ліфту для них - "кінець світу", бо підніматися сходами пенсіонерам не під силу", - розповідає мешканка багатоповерхівки.

Ліфти щодня аварійно зупиняються, з блокованої кабіни часто доводиться викликати ремонтників, інколи годинами чекати їх.

"Я мама із маленькою дитиною. Чоловіка зараз поряд немає. І щодня мені доводиться тягти дитину, коляску та продукти на 8 поверх. Спина уже не витримує, а коляску потрібно ремонтувати, через те, що постійно стукаю нею по сходах.  Диспетчери постійно хамлять і бідкаються на відсутність працівників, а про повну заміну ліфтової кабіни та мотору навіть слухати не хочуть - кажуть, що це не їх компетенція", - розповідає жінка.

Мешканці будинку розповідають про випадки коли ліфт ламався тричі на день, диспетчери уже лаялись у трубку та хамили. Але ситуація не змінюється. 

"Ми уже незнаємо куди звертатись. Ситуація потребує негайного вирішення, бо люди неможуть постійно страждати через те, що у нас ніхто нізащо не відповідає", - додає мешканка будинку.ліфт поломка жек мешканці_багатоповерхівки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі