"Локдаун неминучий?": Данілов анонсував засідання РНБО щодо ситуації з коронавірусом

"Локдаун неминучий?": Данілов анонсував засідання РНБО щодо ситуації з коронавірусом , Георгій Шевчук

Невдовзі РНБО проведе засідання, де дасть оцінку ситуації із поширенням коронавірусу територією України. Буде вирішено, чи є необхідність впроваджувати локдаун.

Як інформує "ТСН", про це 19 березня повідомив секретар РНБО Олексій Данілов після засідання на брифінгу.

"Те, що стосується локдауну та коронавірусу, то я думаю, що найближчим часом буде відповідне засідання РНБО з цього приводу. Ви пам'ятаєте, що рік тому, коли починалась ця ситуація, у нас було відповідне засідання Ради нацбезпеки та оборони. Хочу наголосити, що апарат РНБО має продукт, який дозволяє дивитись моніторинг щодо стану справ у розрізі кожної громади. Що стосується розповсюдження коронавірусу, то в нас вкрай складна ситуація", - пояснив Данілов.

Секретар РНБО також наголосив, що у ситуації із коронавірусом, влада активно співпрацює із органами місцевого самоврядування.

"Я наголошую, що апарат РНБО змушений вже звертатись до органів місцевого самоврядування, які згідно чинного законодавства, мають брати у цьому участь. Ми сьогодні інформаційні листи почали всім відправляти. Маємо зворотній зв'язок, що починають місцеві органи самоврядування включатися у цю роботу. Вони проводять свої комісії ТЕБ НС, як воно мало б відбуватися з початку, відповідно до чинного законодавства", - додав Данілов.

Коронавірус локдаун РНБО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі