• Головна
  • "Для мене це місія": відеоблогер популяризує українську мову серед молоді (ВІДЕО)
12:47, 23 березня 2021 р.

"Для мене це місія": відеоблогер популяризує українську мову серед молоді (ВІДЕО)

Впродовж кількох станніх років популяризація у соціальних мережах україномовного контенту зростає. Зростає  й число україномовних блогерів. Так у мережі ТikTok з'явився відеоблогер  Андрій Шимановський. Хлопець знімає короткі ролики для молоді, присв'ячені українській мові. І вже зараз, кількість його підписників більше 150тис. і з кожним днем це число зростає. А все завдяки креативному підходу до зйомок та інформативності відеороликів.

Андрій допомагає молоді опанувати українську мову та позбутися суржику. На своїй сторінці в Instagram хлопець розповідає, що вважає це своєю місією, і таким чином вносить свою частинку у розвиток країни.
Особливої популярності його ролики набрали у період карантину. Саме у цей період хлопець задумався про те, яку користь він може принести своїм підписникам.


Популярність та кількість переглядів відео Андрія і справді вражає. Адже відеоролики в мережі переважно російськомовні. І саме російськомовний контент набирає більше переглядів у мережі TikTok.

Окрім того, ролики дуже інформативні та легко запам'ятовуються, і просто з одного перегляду можна вдосконалити свої знання з української мови, вивчити правила, наголоси, нові слова.


Осоливо популярна сюжетна лінія у роликах, де Андрій навчає свою дівчину правильно розмовляти та уникати суржику


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#андрій_шидловський #соціальні_мережі #україномовний_контент #відео #відеоролик #наголос #вимова #суржик.
live comments feed...