• Головна
  • «Спільна закупівля — правильний крок до збільшення кількості автобусів для школярів», – Михайло Головко
20:40, 15 квітня 2021 р.

«Спільна закупівля — правильний крок до збільшення кількості автобусів для школярів», – Михайло Головко

Тернопільська обласна рада виділила кошти на спільну з громадами закупівлю 11-ти шкільних автобусів.

Як розповів голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, транспорт для школярів куплятимуть за програмою співфінансування. — Ми передбачили на сесії закупівлю шкільних автобусів шляхом співфінансування з місцевими громадами, тобто 60 % коштів — це субвенція і ще 40 % коштів дають самі громади. Тому ті ОТГ, які запропонували і згодні були виділити ці гроші з своїх місцевих бюджетів, отримають автобуси, — пояснює Михайло Головко. — Я вважаю, що це правильний крок, щоб збільшити закупівлю шкільних автобусів для наших дітей. Директор опорного закладу Збаразька загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Оксана Богатюк зазначає, що для їхнього навчального закладу додатковий транспорт вкрай необхідний.

— У нашій школі функціонує програма «Шкільний автобус». Дітки доїжджають на навчання із п’яти сіл, а це більше 20-ти кілометрів. Тож для освітнього процесу наявність автобусів надзвичайно важлива, адже до цього часу школярів довозили батьки або ж вони добиралися пішки, — каже Оксана Богатюк. — У нас є потреба у ще одному шкільному автобусі, оскільки надзвичайно багато діток доїжджають і з іншої сторони – Луб’янок, Синяви, Старого Збаража. Наш шкільний автобус не може довезти всіх, оскільки і так він виїжджає о 6:50.

Михайло Головко додав, що Тернопільська обласна рада готова й надалі співпрацювати з місцевими громадами у закупівлі шкільних автобусів — Ми готові на наступній сесії вносити зміни, якщо громади зі своєї сторони висловлять готовність до співфінансування, — зазначає голова Тернопільської обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #автобуси #Головко
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення