![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:45, 19 квітня 2021 р.
Платимо за холод: у квартирі тернополянки близько місяця не гріють батареї
![Платимо за холод: у квартирі тернополянки близько місяця не гріють ... Платимо за холод: у квартирі тернополянки близько місяця не гріють батареї](/dist-assets/images/cap.jpg)
У редакцію 0352.ua звернулась тернополянка, через ситуацію із поданням тепла у її квартиру. Близько трьох тижнів у квартирі жінки не гріють батареї, а надавачі послуг та житлово-експлуатаційна контора ніяк не вирішують проблему, і просто її ігнорують.
Тернополянка мешкає у Тернополі, по вулиці Київська, 14. В останньому під'їзді проблеми із подачею гарячої води та тепла - явище постійне, але, донедавна, вони на тимчасовій основі вирішувались. Цього ж разу - жінку просто ігнорують.
"Минулого тижня, вночі, температура повітря опустилась до нуля, а у квартирі - батареї холодні. Вода, у збанку на кухні, льодяна. В квартирі - як холодильник", - зазначає тернополянка.
По телефону у Тернопільтеплокомуненерго жінці запропонували вихід - подати на перерахунок. Але чи дасть боротьба за перерахунок сплачених грошових сум за неякісно надані послуги з опалення результати - невідомо.
"А що мені з грошей, коли у квартирі холодно? Навіть якщо вмикати якісь електрообігрівачі, їх потужності, щоб на пару градусів підняти температуру повітря у квартирі, не вистачає. Від того, що мені зроблять перерахунок, не стане тепліше і проблема з відсутністю тепла та теплої води не зникне сама по собі", - зазначає жінка.
Окрім того, що в квартирі відсутнє тепло, ще й із крану тече ледь тепла вода. І така ситуація у цілому стояку дев'ятиповерхового будинку.
"Щоб помити посуд, я мушу гріти воду із теплого крану. Вода тече холодна, а плачу я по лічильнику, як за гарячу", - продовжує тернополянка.
У ЖЕКУ проблеми тернополянки також ігнорують. У ТОВ "СОВР-1", що обслуговує даний будинок на телефон не відповідають. Журналісти 0352.ua кілька разів намагалися зв'язатись із працівниками надавача послуг, але ті не беруть слухавку.
"Куди звертатись я уже незнаю. У квартирі холодно. Спати неможливо - гірше, ніж на вулиці. У мене вже немає сил боротися за те, за що я справно сплачую кошти", - каже жінка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
16:26, Вчора
28
11:18, 18 липня
12:13, 16 липня
64
live comments feed...
Коментарі