Платимо за холод: у квартирі тернополянки близько місяця не гріють батареї

Платимо за холод: у квартирі тернополянки близько місяця не гріють батареї , Тата Когут

У редакцію 0352.ua звернулась тернополянка, через ситуацію із поданням тепла у її квартиру. Близько трьох тижнів у квартирі жінки не гріють батареї, а надавачі послуг та житлово-експлуатаційна контора ніяк не вирішують проблему, і просто її ігнорують.

Тернополянка мешкає у Тернополі, по вулиці Київська, 14. В останньому під'їзді проблеми із подачею гарячої води та тепла - явище постійне, але, донедавна, вони на тимчасовій основі вирішувались. Цього ж разу -  жінку просто ігнорують.

"Минулого тижня, вночі, температура повітря опустилась до нуля, а у квартирі - батареї холодні. Вода, у збанку на кухні, льодяна. В квартирі - як холодильник", - зазначає тернополянка.

По телефону у Тернопільтеплокомуненерго жінці запропонували вихід - подати на перерахунок. Але чи дасть боротьба за перерахунок сплачених грошових сум за неякісно надані послуги з опалення результати - невідомо. 

"А що мені з грошей, коли у квартирі холодно? Навіть якщо вмикати якісь електрообігрівачі, їх потужності, щоб на пару градусів підняти температуру повітря у квартирі, не вистачає. Від того, що мені зроблять перерахунок, не стане тепліше і проблема з відсутністю тепла та теплої води не зникне сама по собі", - зазначає жінка.

Окрім того, що в квартирі відсутнє тепло, ще й із крану тече ледь тепла вода. І така ситуація у цілому стояку дев'ятиповерхового будинку.

"Щоб помити посуд, я мушу гріти воду із теплого крану. Вода тече холодна, а плачу я по лічильнику, як за гарячу", - продовжує тернополянка.

У ЖЕКУ проблеми тернополянки також ігнорують. У ТОВ "СОВР-1", що обслуговує даний будинок на телефон не відповідають. Журналісти 0352.ua кілька разів намагалися зв'язатись із працівниками надавача послуг, але ті не беруть слухавку.

"Куди звертатись я уже незнаю. У квартирі холодно. Спати неможливо - гірше, ніж на вулиці. У мене вже немає сил боротися за те, за що я справно сплачую кошти", - каже жінка.

батареї теплопостачання оплата комунальні_послуги вода тепла_вода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі