• Головна
  • До Великодня заплановано відновити роботу водограїв у Тернополі
11:03, 20 квітня 2021 р.

До Великодня заплановано відновити роботу водограїв у Тернополі

У Тернополі триває двомісячник благоустрою. Працівники комунальних підприємств проводять очищення території міста після зимового періоду.

Водоканалівці розпочали роботу над очисткою та поточним ремонтом фонтанів у відпочинкових зонах міста. Наразі проводиться очищення водограю «Каскад», що в парку ім. Тараса Шевченка.

Роботи з очищення водограїв проводять з 08:00 до 17:00 год. Один водограй прибирають близько 3-4 днів, сама ж очистка проходить у декілька етапів. Спочатку поверхневі роботи, а потім гідромашина за допомогою тиску води промиває фонтан. 

До Великодня заплановано відновити роботу водограїв «Каскад», «Життя» у парку ім. Тараса Шевченка та «Кульбаба», а також пішохідних фонтанів на «Циганці» та у парку Національного відродження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Великдень #фонтани #очищення
ТОП новини
"Посилена мобілізація вийде на новий етап прямо з 1 лютого, на вулицях ТЦК почне ловити 4 групи чоловіків": повістки і ЗСУ
"Вся техніка вдома згорить за мить, один побутовий прилад робить відключення світла": іде хвиля перепадів електроенергії
"Газовий котел стане металобрухтом за секунду, відомо про нову загрозу через відключення": в цих оселях техніка не виживе
Оновлений графік відключень електрики: перевірте, до якої черги належить ваша адреса
Оголошення