Українцям на пенсії хочуть дозволити варити самогон і вирощувати марихуану

Українцям на пенсії хочуть дозволити варити самогон і вирощувати марихуану

Що тільки не придумають законотворці. Цього разу вони вирішили зробити життя пенсіонерів "веселішим". "В Україні бракує креативних законів. Вони допомогли б реалізувати потенціал, який є в українців і нації в цілому. Наприклад, пенсіонери могли б варити самогон і вирощувати марихуану", - зазначила голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

У своєму інтерв'ю для в  РБК-Україна  вона розповіла про ініціативи, які б хотіла запровадити в Україні.
"У мене є ідеї щодо самогоноваріння, марихуани. Не смійтеся, це швейцарська схема, це не я вигадала. Коли, наприклад, виробництво молока стимулюють шляхом того, що не беруть акциз з малого, крафтового виробника", - заявила Третьякова.

Вона зазначила, що люди, які женуть самогон, зазвичай це роблять не для того, щоб самому вживати, а для продажу. Тому це могло б допомогти пенсіонерам.
Третьякова також вважає, що легалізація марихуани пішла б на користь українцям у віці 50-55+.

"І перерозподіл коштів з цього має бути не до державного бюджету, а на користь тих, хто сьогодні вже втратив ці можливості, в тому числі і тому, що попередні політики не були креативними і далекоглядними", - додала вона.

третьякова марихуана самогон пенсія акциз законопроєкт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі