Кращий, ніж у Наполеона: аграрій побудував собі мармурово-золотий мавзолей (ФОТО)

Особистий величний маізолей збудував собі генеральний директор агрохолдингу "Земля і воля" Леонід Яковишин. "Заклад" буде не прриватним, а доступним для відвідування усім охочим, аде там таки є на що подивитися.

Спорудження мавзолею обійшлося  аграрію у мільйони доларів США. А за зразок Яковишин взяв гробницю французького імператора Наполеона.
Як зазначає Суспільне, гендиректор агрохолдингу із Чернігівської області "Земля і воля" Леонід Яковишин відомий епатажною поведінкою. Черговий доказ цього – чоловік побудував собі мавзолей. Для чого?

Щоб після його смерті туди ходили на "паломництво" майбутні покоління. За словами бізнесмена, мавзолей відкриють для відвідувачів. Але "це коли я буду в раю", – уточнив він.

Спорудження будівлі та внутрішнє оздоблення – з мармуру і сусального золота – коштували 81-річному аграрію приблизно 3 мільйони доларів США.

Так сказав сам Яковишин. За його ж словами, за зразок мавзолею взято гробницю Наполеона Бонапарта. Однак в імператора Франції усипальниця – бідніша.

"У нього золота немає, і таких вітражів теж. Франція – бідна країна, колгоспи багатші",– "пояснив" Леонід Яковишин.

Кращий, ніж у Наполеона: аграрій побудував собі мармурово-золотий мавзолей (ФОТО), фото-1 Кращий, ніж у Наполеона: аграрій побудував собі мармурово-золотий мавзолей (ФОТО), фото-2 Кращий, ніж у Наполеона: аграрій побудував собі мармурово-золотий мавзолей (ФОТО), фото-3

І дійсно, у будівлі майбутньої гробниці стоять позолочені статуї самого Яковишина – у повний зріст. І не просто так, а з ідеєю: вони показують різні періоди життя чоловіка (у 20, 40, 60 і 80 років).Ще з цікавого про мавзолей Яковишин повідомив таке: всередині поставили копії вітражів з німецького храму, якому 600 років. А загалом на будівництво пішло 10 років.

Показав аграрій і свій майбутній саркофаг – вагою у 23 тонни й ціною у 150 тисяч доларів.
Щоправда, не зовсім зрозуміло, як чоловік там лежатиме – адже він сам зізнався, що бальзамувати його тіло не будуть.

мавзолей наполеон мармур відвідувачі будівництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі