На Тернопільщині родині медсестри, яка померла від COVID-19, виплатять грошову компенсацію

На Тернопільщині родині медсестри, яка померла від COVID-19, виплатять компенсацію. Мова іде про медпрацівницю зі Збаразької лікарні, яка померла від коронавірусу.

Випадок, який трапився  ще 14 січня цього року. 38-річна молодша медична сестра Збаразької міської лікарні померла від ускладнень, викликаних COVID-19.
«Нещодавно комісія зі спеціального розслідування Управління Держпраці у Тернопільській області визнала нещасний випадок, який стався з молодшою медичною сестрою Збаразької міської лікарні пов’язаним із виробництвом», — повідомляє начальник управління Держпраці в Тернопільській області Віталій Мариновський на своїй сторінці у Facebook.

Комісія встановила, що молодша медсестра інфікувалася, виконуючи свої професійні обов’язки, відтак, її сім’я тепер має отримати страхові виплати, гарантовані державою. Раніше повідомлялося, що сума виплат для родин медичних працівників у разі їхньої загибелі від коронавірусу, на який вони захворіли під час виконання професійних обов’язків, становитиме 1 млн 576 тисяч грн.

родичі коронавірус компенсація начальник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі