Долинав несамовитий писк: у стінах школи на Тернопільщині ледь не сталася трагедія (ФОТО)

Долинав несамовитий писк: у стінах школи на Тернопільщині ледь не сталася трагедія (ФОТО)

На Тернопільщині школярі врятували молодого голуба, який застряг у вентиляційній решітці.

Про гідний вчинок учнів повідомили на сторінці Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею у Фейсбуці.

"Нещодавно у 6 класі трапився прикрий випадок - із вентиляційної решітки доносився несамовитий писк пташеняти. Коли працівники школи-ліцею вийняли решітку, то з"ясувалось що за нею - маленьке пташеня змокле і голодне. Діти швидко кинулись шукати нехитру їжу для маленької знахідки, а коли маленьке голубеня зігрілось і поїло, дорослі хотіли повернути його на шкільне горище, але діти висловили одноголосний протест-боялись,  що батьки не знайдуть малечу і вона пропаде. Голуб жив із шестикласниками до завершення уроків, а потім  Андрійко Молинь забрав пташку додому. І ось минулого тижня зміцнілого і здорового молодого голуба шкільна спільнота повернула у дружну голубину сім"ю, яка кожного сонячного ранку кружляє над нашим шкільним подвір"ям!

Щиро дякуємо Андрійкові і всім шестикласникам і віримо що ваші юні серця завжди будуть відкриті на добро", - ідеться у повідомленні.

Долинав несамовитий писк: у стінах школи на Тернопільщині ледь не сталася трагедія (ФОТО), фото-1 Долинав несамовитий писк: у стінах школи на Тернопільщині ледь не сталася трагедія (ФОТО), фото-2 Долинав несамовитий писк: у стінах школи на Тернопільщині ледь не сталася трагедія (ФОТО), фото-3
Теребовля школа голуб діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі