
14:55, 3 червня 2021 р.
Юний тернополянин потрапив до лікарні через велосипед
2 червня о 22.18 годині бригаду швидкої допомоги викликали у парк «Топільче».
Медики прибули на виклик до 7-річного пацієнта. Як розповів хлопчик, він катався на велосипеді в парку й випадково засунув палець між шпиці у колесі…
Як повідомляє Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини, хлопчика із відкритим переломом другого пальця лівої руки, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
13:52, 17 червня
20
15:21, Вчора
09:34, 9 червня
10:16, 11 червня
5

Коментарі