• Головна
  • "Не привітала": солістка Go_A розповіла, чому мама не привітала її з успіхом на "Євробаченні-2021" (ФОТО)
11:15, 4 червня 2021 р.

"Не привітала": солістка Go_A розповіла, чому мама не привітала її з успіхом на "Євробаченні-2021" (ФОТО)

"Не привітала": солістка Go_A розповіла, чому мама не привітала її з успіхом на "Євробаченні-2021" (ФОТО)

Солістка гурту Go_A, який викликав фурор на пісенному конкурсі "Євробачення - 2021" і посів 5-те місце, Катерина Павленко розповіла про реакцію мами на її виступ та успіх.

У телевізійному проекті "Рандеву" Катерина розповіла, про те, що зустрічати її після виступу, приїхав навіть мер Березані, багато мешканців міста, але мама не прийшла.
"Мер міста Березань навіть приїхав мене зустрічати до аеропорту. Березанська громада, з прапорами, у вінках, з піснями. Було дуже приємно... Ну я зідзвонювалася з мамою, але ми на цю тему не говорили. Мені здається, вона не усвідомлює цього... Вона мене запитала, коли я повертаюся на роботу у Березань", – приголомшила Катя.



Окрім того, Катерина Павленко розповіла, що її фаворитом на конкурсі був представник Швейцарії,  а з Gjon's Tears вона досі спілкується у мережі і зараз.

"За Італію теж вболівала, просто до Швейцарії у мене особливе ставлення до учасника. Я передивилася усі відео, які є на YouTube з ним. От він вийшов від нашої гримерки, а в нас боліло обличчя, бо ми постійно усміхалися і цю усмішку не можна було прибрати з обличчя. Від нього настільки позитивна енергетика, він добрий, класний", – поділилася виконавиця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#go_a #гурт #євробачення #виступ #пісня #матір #привітання #фаворити
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення