11 років без Ігоря Пелиха: як сьогодні виглядають та чим займаються його діти та дружина (ФОТО)

11 років без Ігоря Пелиха: як сьогодні виглядають та чим займаються його діти та дружина (ФОТО)

Більше 11 років минуло з моменту смерті Ігоря Пелиха. 8 травня 2009 року, у стращній аварії загинув наш земляк, телеведучий Ігор Пелих (йому було лише 35 років). У чоловіка залишилась дружина та троє дітей. На момент загибелі тата, їм було 2, 5 і 7 років. Як зараз живе сім'я телеведучого пише UAnews.

Ігор Пелих народився у Тернополі, але в кінці 90-х чоловік переїхав до Києва. У столиці він працював на радіо. У 1999 році він став ведучим шоу "Не всі вдома" на телеканалі “1+1”. Його напарницею була Олександра Лозинська. Саме вона і стала його дружиною та народила телеведучому троє дітей.Пройшло 11 років. Діти телеведучого ведуть соцмережі, займаються творчістю. Старший син Ігоря - Іван навчається на режисурі в університеті мистецтв імені Карпенка-Карого у Києві. Хлопець уже працював оператором, знімав ролики для рекламних кампаній у соціальних мередах. У Івана є дівчина.Середній доньці Соломії зараз 16 років. Дівчина захоплюється грою на гітарі і є учасницею української скаутської організації “Пласт”, веде активно сторінку у мережі Instagram.

Наймолодша Устинка ще школярка. Дівчинка зараз вчиться і підтримує теплі стосунки зі старшими братом і сестрою.


Про дружину Ігоря Пелиха Олександру відомо мало. Жінка дуже рідко дає інтерв’ю в пресі. Олександра обіймає посаду керівника продакшн-студії "Роги і копита", яка займається виробництвом серіалів і телепередач для каналу "ICTV". 

ігор пелих сім'я смерть діти пам'ять аварія олександра лозинська
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі