Поставив на місце: син В'ячеслава Узєлкова відмовляється спілкуватись з батьком після розлучення (ФОТО)

Поставив на місце: син В'ячеслава Узєлкова відмовляється спілкуватись з батьком після розлучення (ФОТО)

Їх шлюб тривав 20 років. Але у 2018 році В'ячеслав Узєлков і Марина Боржемська розлучилися. Спільні діти Роберт і Олівія залишилися жити з матір'ю.

В одному із інтерв'ю для програми "Зірковий шлях" в сина Марини Боржемської поцікавились чи спілкується він з батьком. Роберт не довго думаючи відповів, що не має великого бажання бачитися з батьком.
"Я не маю такого затятого бажання з ним бачитися. Просто не хочеться " - сказав хлопчик.
Примітно, що не так давно В'ячеслав Узєлков заблокував сина в соціальних мережах, після чого хлопчик перестав практично спілкуватися з ним.
Чи допомагає Узєлков дітям фінансово, так як його колишня дружина Марина відмовилася відповідати на це питання. З її слів, Вячеслав лише на Новий рік подарував спадкоємцям гроші.Варто відзначити, що Марина Боржемська зізнається, що вже готова до нових стосунків. Цікаво, що маленька Олівія сама відправляє маму на побачення, а старший Роберт запевняє маму, що вони приймуть її нового коханого.
"Буде людина поруч з тобою - я буду спокійний. І ми його приймемо. І для нас буде нормально, якщо він з'явиться. Жінка не повинна бути одна", - міркує син В'ячеслава Узєлкова.

узєлков марина діти розлучення допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі