«Смердючі, брудні, б*xi ходять по місту»: блогерка назвала українських військових твapюкaми і дармоїдами (ВІДЕО)

У Чугуєві Харківської області блогерка, майстер з нарощування вій потрапила в скандал. Дівчина обізвала українських військових, назвавши їх "тварюками", а також сказала, що їх нема за що поважати. Трохи пізніше українка вибачилася і сказала, що мала на увазі не всіх військовослужбовців, а лише деяких.

І образи і вибачення Яна Ковальова розмістила на своїй сторінці в  Instagram-stories , – пише РБК-Україна.

З чого все почалося

"Та,блін – це позорище! А що сказати хорошого? То, то вони смердючі, брудні, oбpиганi, ходять бухі по місту або обдо**ні. Де цей військовослужбовець, якого можна поважати за щось? Які вони герої? Проти кого вони воюють? Не чіпайте мене по цій темі. Я розмотаю будь-якого і кожного", – заявила дівчина на відео.

Блогерка зазначила, що не розуміє, чому і за які такі вчинки їй треба поважати військових і заявила, що ненавидить їх.
"Ненавиджу цих твaрюк, просто ненавиджу. По-іншому я і сказати не можу. І ми їм платимо податки. Ось цим нахлібникам, які сидять і ніх*ра не роблять. Таким, які не хочуть працювати. Наркоманам і aлкaшaм, які йдуть туди", – сказала вона.

Вибачення Ковальової

Після записаних відео спалахнув скандал на дівчину посипалось купу гнівних коментарів. Ковальова швидко закрила свою сторінку в соцмережі, але перед цим опублікувала відео з вибаченнями.

Вона заявила, що нібито мала на увазі не українську армію, а певну дівчину, яка з нею “погано вчинила”.
“Мені надзвонюють якісь чоловіки й нібито пред’являють за те, що я образила всю українську армію, вибачте, а де це було сказано? Я конкретно говорила за конкретних людей, за конкретну ситуацію, в якій зі мною так вчинили. Не потрібно зараз все перекручувати і виставляти мене в поганому світлі. Я цього не говорила”, – сказала вона.

Як повідомляє видання “Телеграф”, причиною її першої заяви нібито стало те, що одна з її клієнток, що служить в ЗСУ, вчасно не заплатила за послуги.

блогерка військові образа повага вибачення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі