• Головна
  • "Її сердечко зупинилося": померла маленька Іринка Химич, яка мала рідкісну хворобу з синдромом передчасного старіння (ФОТО)
13:04, 1 липня

"Її сердечко зупинилося": померла маленька Іринка Химич, яка мала рідкісну хворобу з синдромом передчасного старіння (ФОТО)

Сумна новина - сьогодні, 30 червня, померла Ірина Химич — дівчинка, що мала рідкісну хворобу "прогерію". Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила її мама Діна Химич.

"Ірочка померла. Вчора зупинилося її сердечко.Вибач сонечко, що незмогла цього разу тебе врятувати", — написала матір дівчинки.


Десятирічна Ірина Химич була єдиною в Україні дитиною, що мала таку недугу, як прогерія. Це рідкісне захворювання, при якому виникають зміни шкіри та внутрішніх органів, що обумовлені передчасним старінням організму.

Життя Іринки підтримували за допомогою медикаментів. Кошти на допомогу сім'ї збирали усією країно. Дівчинка через хворобу не могла вести активний спосіб життя, тому єдине, чим вона могла займатися без болю – малювання. Дівчинка малювала картини та презентувала їх на власних виставках.

#сметь #іринка #химич #передчасне #старіння #хвороба #батьки #сім'я

Коментарі

Оголошення
live comments feed...