• Головна
  • "Тихо, мамо, тут треба російською розмовляти": мовний скандал у тенісному таборі
20:30, 5 липня

"Тихо, мамо, тут треба російською розмовляти": мовний скандал у тенісному таборі

Мало не щодня, ми пишемо про ситуації в різних містах, де тим, чи іншим чином провокують на мовні скандали. Цього разу у Києві в тенісному таборі Міжнародної тенісної академії викладачі змусили дитину спілкуватись російською мовою.

Про це повідомила мама дитини яка, відвідує заклад у мережі Facebook.
За словами жінки, коли вона забирала сина із навчання, він їй сказав: "Тихо мамо, в нас тут треба російською розмовляти".
"Вожаті при мені дітям кажуть: "Кому она нужна ваша "украінська мова?" Перед сном моя дитина ділиться думками, як же ж допомогти Росії, аби в них теж все було добре", - пише жінка у Facebook.

За словами жінки, після її обурення в Міжнародній тенісній академії її запевнили, що подібного більше не повториться, а всі їхні співробітники спілкуються державною мовою.

У Міжнародній тенісній академії в коментарі Оbozrevatel запевнили, що син Тетяни Якобчук нібито "неправильно зрозумів вожату", бо в них є діти, які спілкуються і російською, і англійською мовами.
"Їхні батьки просять звертатися до них цими мовами. Вихователі йдуть їм назустріч. Хлопчик неправильно зрозумів слова вожатої, й вже за годину конфлікт було вичерпано", – сказала керівник відділу маркетингу МТА Надія.

#мова #скандал #теніс #дитина матір #українська #російська #табір
Оголошення
live comments feed...