• Головна
  • У ЗМІ повідомляють, що через відео блогерки із Тернополя у МОЗ розпочали розслідування (ФОТО, ВІДЕО)
14:30, 8 липня

У ЗМІ повідомляють, що через відео блогерки із Тернополя у МОЗ розпочали розслідування (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, 7 липня,  МОЗ ініціювало розслідування за фактом можливого незаконного продажу вакцини Pfizer. У ЗМІ повідомляють, що причиною такого розслідування, стали відео з інстаграм-сторінки популярної блогерки Аліни Френдій.

Як повідомляє Українська правда, в одній із приватних лікарень столиці, ймовірно, можуть незаконно продавати вакцину Pfizer проти COVID-19. Про це й повідомляють на офіційному сайті МОЗ.


Можливою причиною початку розслідування, як зазначають у ЗМІ, стали сторіс Instagram-блогерки з Тернополя Аліни Френдій. На своїй сторінці в Instagram дівчина розмістила відео, на якому вона разом із своїм чоловіком вакцинувалися у приватній клініці препаратом Pfizer. Згодом дівчина видалила відео.

Справа у тому, що усі вакцини проти коронавірусу в Україні повинні бути безкоштовними, а препарат Comirnaty/Pfizer-BioNTech доступний для імунізації лише силами мобільних бригад. Ним також щеплюють певні групи ризику, освітян та організовані колективи, які зареєстрували свої заявки в контакт-центрі МОЗ.
Як зазначають на сторінці
hromadske.ua,  у клініці де вакцинували Аліну, журналістам повідомили, що у них проводилась вакцинація корпоративних працівників, і порадили бажаючим вакцинуватись зареєструватись у застосунку "Дія".

#моз #розслідування #вакцина #вакцинація #продаж #аліна #френдій #клініка #перевірка #блогерка #блог #сторінка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...