• Головна
  • Винуватці в смерті юнака, побитого біля нічного клубу, виплатять велику компенсацію його батькам
12:01, 13 липня
2

Винуватці в смерті юнака, побитого біля нічного клубу, виплатять велику компенсацію його батькам

Ця історія кілька років тому сколихнула усе місто. Біля одного з розважальних закладів міста було вбито молодого хлопця Віталія Шнатишина. Поліція тоді затримала двох підозрюваних у скоєнні злочину — 24-річного Сергія Терендеха та 25-річного Володимира Біляшевича. Обвинувачувані у вчинені злочину подавали апеляційну скаргу на рішення Тернопільського міськрайонного суду від 2 лютого 2021 року.

Про це повідомляє "Номер1".
Суд першої інстанції частково задовільнив позов батьків щодо відшкодування моральної шкоди, завданої їм смертю сина, та стягнув із засуджених: Сергія Т. – по 700 тис. грн компенсації моральної шкоди кожному з батьків, та з Володимира Б. – по 250 тис. грн. Також засуджених зобов’язано відшкодувати батькам по 5 тис. грн витрат на професійну правничу допомогу.
Але у апеляційній скарзі обвинувачені у вчиненні злочину просили зменшити розмір моральної шкоди, мотивуючи це їх складним матеріальним становищем та немолодим віком  своїх батьків.
А один із обвинувачених взагалі просив відмовити позивачам у задоволенні позовних вимог в повному обсязі. Він зазначив у заяві, щоне мав умислу заподіяти смерть Віталію, а тому його вини у смерті юнака немає.

Відповідно до вироку суду, в ніч на 30 червня 2018 року Сергій Т. та Володимир Б., перебуваючи поблизу нічного клубу «Алюр» у Тернополі, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, із застосуванням вогнепальної зброї, з хуліганських спонукань побили 20-річного Віталія Г. та двох його друзів. Внаслідок отриманою важкої травми юнак невдовзі помер у лікарні.

У судовому засіданні Тернопільського апеляційного суду колегія суддів, заслухавши доповідь судді, думку позивачів та їх адвоката, доводи представників відповідачів, перевіривши матеріали справи в межах поданих апеляційних скарг, дійшла висновку, що суд першої інстанції виніс законне та обґрунтоване рішення і підстав для його скасування немає.Так, визначаючи розмір моральної шкоди, суд першої інстанції правильно врахував характер вчиненого кримінального правопорушення та ступінь вини кожного із відповідачів у спричинених тілесних ушкоджень сину позивачів. А саме, ініціатором та активним учасником в процесі скоєння злочину був Володимир Б.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#моральна #шкода #компенсація #алюр #вбивство #віталій #гнатишин #обвинувачені #вирок #апеляція

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Lena2020#
13 липня, 18:48
Нехай платить шпана,а батьки теж хай долучаються,не зумIли виховати,нехай тепер пожинають плоди,якi посадили!!!
Роман
14 липня, 00:29
100%
Оголошення
live comments feed...