• Головна
  • "Очі справжньої героїні": 12-річна дівчинка врятувала від повені четверо дітей (ФОТО, ВІДЕО)
13:01, 14 липня

"Очі справжньої героїні": 12-річна дівчинка врятувала від повені четверо дітей (ФОТО, ВІДЕО)

Поки на Тернопільщині спека, у Закарпатті вирує негода. У Рахівському районі Закарпатської області через потужні зливи 10 липня сталася повінь. Річка Чорна Тиса вийшла з берегів і зносила все на своєму шляху. Моторишними кадрами закарпатці ділились у соцмережах. Не обійшлося і без героїв - однією з таких стала звичайна 12-річна дівчинка Тетяна Тулайдан з села Стебний.

Про героїчний вчинок дитини розповів голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков  у мережі Facebook.
Як розповідає Анатолій Полосков, коли почалась сильна повінь, 12-річна Тетянка разом із братиком залишилась сама вдома. Батьки дітей у цей час працювали на полі. Дівчинка не злякалась страшної грози і не розгубилася, а коли почала почала прибувати до будинку разом із своїм молодим братиком вимкнула усю електрику в будинку і побігла до тітки. У будинку тітки було четверо малих дітей і води уже по коліна.
Дванадцятирічна дівчина забрала дітей, заспокоїла їх та провела на другий поверх свого будинку, де вони були в безпеці і чекали дорослих", - розповідає Полосков.
"Гляньте у ці очі - в них немає страху. Це очі справжнього героя - Тетяни зі Стебного, що на Рахівщині", - пише голова ОДА.

До слова, голова Закарпатської ОДА уже звернувся до ДСНС України з проханням номінувати Тетяну Тулайдан на здобуття премії "Герой-рятувальник року".

Варто зазначити, що стихія на Закарпатті наробила багато лиха. У селі Стебному Ясінянської територіальної громади Закарпатської області дорогу просто змило водою, повалило дерева та затопило будинки. У деяких селах на Закарпаття вода дохила до вікон.

#дівчинка #порятунок #повінь #діти #наслідки #негода #героїня
Оголошення
live comments feed...