• Головна
  • Дівчинка померла: немовля годували коров'ячим молоком, розведеним водою з колодязя
09:30, 15 липня

Дівчинка померла: немовля годували коров'ячим молоком, розведеним водою з колодязя

Дівчинка померла: немовля годували коров'ячим молоком, розведеним водою з колодязя

На Харківщині померла дівчинка, якій не було і трьох місяців. Лікарі припускають що у дівчинки було тяжке харчове отруєння.

Про це повідомляє ТСН.ua. 
Матір дівчинки розповідає, що втратила довгоочікувану донечку. У Карінки розпочалась діарея, млявість, а температура підняласьсь до 40 Сº. Дівчинку оглянула фельдшерка  і одразу направила до районної лікарні. Там дівчинці ставили крапельниці, її став наче покращився, але все ж залишався важким.  Того ж дня було вирішено доправити дівчинку в Харків. Там лікарі чотири доби намагались врятувати дитину, але дива не трапилось - дівчинка померла у еанімації інфекційної лікарні. За словами лікарів, у маляти відмовило одразу кілька органів через тяжке харчове отруєння.

Медики припускають: дитина могла отруїтися коров'ячим молоком. Його не можна пити немовлятам щонайменше до півроку. Тим паче, що молоко розводили колодязною водою, а в ній могли бути шкідливі нітрати.
Мама не приховує, що годувала домашнім молоком. Але не вірить, що таке молоко могло нашкодити дитині.

Поліція за фактом смерті дитини розпочала перевірку, але поки що не дають коментарів. Натомість у селі кажуть - мами часом не дослухаються до порад купувати очищену воду і суміші для немовлят. Зокрема, виправдовуються безгрошів'ям. Ця родина, додають, - хороша. Хоч і живуть скромно. Маленьку Каріну вже поховали. За сестричкою сумують два старші братики.

#смерть #молоко #коров'яче #отруєння #смерть #дитина #лікарі
Оголошення
live comments feed...