• Головна
  • В хлопчика, якого мама виховує сама, нога на 20 см коротша за іншу: йому потрібна допомога (ВІДЕО)
20:36, 18 липня

В хлопчика, якого мама виховує сама, нога на 20 см коротша за іншу: йому потрібна допомога (ВІДЕО)

В хлопчика, якого мама виховує сама, нога на 20 см коротша за іншу: йому потрібна допомога (ВІДЕО)

Історія боротьби за здоров'я Сашка, мама якого бореться за повноцінне життя сина вже 9 років, розпочалася ще в пологовому. Лікарі діагностували у хлопчика вроджену ваду - вкорочення нижньої лівої кінцівки на 6-7 см. Дитині одразу присвоїли інвалідність. З віком різниця між довжиною обох ніг у Сашка лише зростає, зараз вона становить аж 20 см і це ще не кінець. Без протеза хлопчик не може ходити.

Мама Сашка, Інна Ковальчук після розлучення з чоловіком, вже 4 роки, крім хлопчика, сама виховує ще й 16-річну доньку. Допомагають батьки, але вони вже теж у поважному віці, а лікування дитини потребує величезних для сім'ї коштів.

6 операцій, які вже переніс 9-річний Олександр, не дали відчутного результати. Після першої невдалої операції коротша нога хлопчика на певний час взагалі перестала рости, згодом це змінили, але молодий чоловік росте і різниця між довжиною нижніх кінцівок, відповідно, зростає теж. Через активність дитини і швидкий ріст пластина, яка наразі є в нозі, тріснула і впливає на суглоб, що може більше не дозволити хлопчику ходити у протезі, а посадить його у інвалідний візок, тому якнайшвидше потрібна знову операція, щоб замінити пошкоджену пластину.

Зараз хлопчик, попри ще дитячий вік, дуже мужньо сприймає всі випробування. Він не скаржиться на життя і не визнає болю, терпить його без знеболення, загартовуючи свій чоловічий характер. 

Необхідна операція, яка потрібна якнайшвидше і яка дозволить хлопчику хоча б ходити у протезі, коштує близько 100 тисяч гривень. Сім'я вже витратила всі свої заощадження і не має таких коштів. Проте, якщо ми всі разом допоможемо Сашкові, ця сума є абсолютно "підйомною" і він вартий того, щоб ми подарували йому шанс на нормальне життя і майбутнє. Попри свою ваду, хлопчик добре навчається у школі, займається плаванням, навіть здобуває медалі на змаганнях, а також мріє записатися на бокс.

Сашко Ковальчук - це справжній борець, якому дуже потрібна допомога небайдужих людей. 

Щоб надати Сашкові і його мамі фінансову допомогу, будь-яку, навіть найменшу, номер картки в "ПриватБанк": 5168 7573 5920 9162 - Ковальчук Інна Вікторівна (мама хлопчика).

#Лікування #допомога #дитина #протез #операція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...