• Головна
  • "Я з тих людей, яким краще дивитись у сторону": Нікіта Добринін про партнерські пологи (ФОТО)
15:27, 19 липня

"Я з тих людей, яким краще дивитись у сторону": Нікіта Добринін про партнерські пологи (ФОТО)

"Я з тих людей, яким краще дивитись у сторону": Нікіта Добринін про партнерські пологи (ФОТО)

За їхніми стосунками спостерігала уся країна. Микита Добринін та Даша Квіткова зустріли один одного на популярному телепроєкті "Холостяк". Після закінчення телешоу пара одружилось і нещодавно вони уперше стали батьками - 13 липня  Даша Квіткова народила первістка. На своїй сторінці в мережі Instagram Нікіта Добринін поділився своїми враженнями від партнерських пологів.

Микита зізнався, що "народжувати" разом з дружиною – було його особисте рішення. Але далося воно йому не так просто.
"В моїй голові теж були бар'єри і блоки. Але кохання до Даші і нашого сина сильніша. Найбільшою перешкодою стала моя помисловість, від якої після пологів не залишилося і сліду. Так-так, я з тих людей, яким краще дивитися в сторону, коли у них беруть кров. Але зі страхами потрібно і важливо боротися. А що може бути краще, ніж долати їх заради коханої жінки і майбутньої дитини?" – розповів екс-холостяк.

Також Добринін розповів, що зіштовхнувся із стереотипом, що після побаченого на пологах, Даша для нього стане менш привабливою. Але він розвіяв його:
"Ну камон, я ж не повинен приймати пологи, перебуваючи в їхньому епіцентрі. Моє завдання стояти за її головою і надавати всіляку підтримку (а вона в цей момент необхідна, як ніколи). Я, наприклад, навіть не парився, що моя присутність відіб'ється на почуттях до Даші (хіба що в кращий бік). Адже я кохаю її, а стояти і чекати за дверима або гуляти з друзями в такий важливий момент - це не про мене", - пояснив ведучий.

А для тих чоловіків, які сумніваються, чи варто наважуватись на партнерські пологи, Микита порадив таке:
"Благополучний результат пологів залежить не лише від професіоналізму лікарів, в більшій мірі на нього впливає психологічний комфорт породіллі. Тому я вважаю, що кожному чоловікові, який зацікавлений в народженні здорової, міцної дитини і комфорті своєї коханої, варто хоча б спробувати такий досвід. Чим більше близького і рідного поруч в цей непростий момент, тим легше жінці морально, вона швидше розслабиться і швидше народить. Перевірено!" – наголосив Добринін.

Що ж стосується жінок, які бояться, що після партнерських пологів вони можуть втратити свою привабливість для чоловіка, Микита також має свою думку:
"Кохання, повага, безмірна вдячність, захоплення, гордість - ось ті почуття, які посилилися в мільйони разів по відношенню до Даші, після парних пологів. Якщо чоловіка відвернуло - гріш йому ціна", - сказав Добринін.

#даша #квіткова #нікіта #добринін #партнерські #пологи #розповідь #син #батьки #народження
Оголошення
live comments feed...