• Головна
  • Рішення лише за президентом: загиблому бійцю "Айдару" присвоять найвищу державну нагороду (ФОТО)
11:00, 20 липня

Рішення лише за президентом: загиблому бійцю "Айдару" присвоять найвищу державну нагороду (ФОТО)

Рішення лише за президентом: загиблому бійцю "Айдару" присвоять найвищу державну нагороду (ФОТО)

Віктор Гурняк був справжнім українцем, люблячим батьком, сином та братом. Український фотокореспондент, боєць 24-го батальйону територіальної оборони «"Айдар" загинув у 2014, боронячи Україну в російсько-українській війні. 

У мережі Facebook на сторінці Романа Лозінського повідомляють, що залишився один крок до присвоєння Віктору Гурняку звання Героя України - справа за указом президента."Міністерство оборони України підтримало подання про присвоєння звання Героя України Віктору Гурняку (посмертно). Три місяці тому ми з колегами спрямували депутатський запит до президента з пропозицією присвоїти найвищу державну нагороду бійцю "Айдару", волонтеру, пластуну і фотокореспонденту Віктору Гурняку. Запит тоді підтримали 257 депутатів. Володимир Зеленський відповів, що скерував справу для невідкладного вивчення до МінОборони. Днями у міністерстві відповіли, що розглянувши обставини героїчної загибелі "Гарта", підтримують клопотання. Отже, далі справа за указом президента. Гартік, ми пам'ятаємо. Героям — слава!", - зазначає Роман Лозінський у своєму дописі.

Зазначимо, що звання Героя України – це найвища державна нагорода, яку присвоюють за визначний геройський вчинок або трудове досягнення. Кінцеве рішення про присвоєння звання Героя приймає президент.

#звання #герой #україни #віктор #гурняк #війна #смерть #посмертно #указ #президента #рада

Коментарі

Оголошення
live comments feed...