• Головна
  • "Дія" не потрібна: на Тернопільщині вакцинуватимуть усіх охочих
16:01, 20 липня

"Дія" не потрібна: на Тернопільщині вакцинуватимуть усіх охочих

В Україні і на Тернопільщині зокрема, стартувала п’ята хвиля вакцинації проти COVID-19. На цьому етапі щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.

Про це повідомляє Тернопільська липа.
Про ситуацію в області розповідає начальниця департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.
"Ми отримуємо все більше вакцини проти COVID-19 та створюємо все більше пунктів, центрів, мобільних бригад з імунізації. Це дає змогу відкрити вакцинацію для всіх охочих та захистити якомога більше людей від коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму “Дельта”, який вже дістався до України. Першочергово щеплюватимуть літніх людей, людей з хронічними хворобами та інші вразливі групи населення. Нещодавно ми отримали мРНК-вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna. Цю партію вакцин надав уряд США через фонд COVAX", – розповідає Ольга Ярмоленко.

Працівників сфери охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, військовослужбовців, працівників структур державної безпеки та структур, які забезпечують роботу держави, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також організовані колективи з понад 50 охочими щепитися вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи.

#вакицнація #хвиля #охочі #щеплення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...