• Головна
  • Нема підпису - нема автора: у підручнику використали картини відомого художника з Тернопільщини без його згоди (ФОТО)
11:02, 21 липня

Нема підпису - нема автора: у підручнику використали картини відомого художника з Тернопільщини без його згоди (ФОТО)

У мережі Facebook відомий художник з Тернопільщини Олег Шупляк повідомив, що його авторське право порушили автори одного із підручників. У посібнику було використано картини митця без його згоди.

"Підручник "Українська мова. 6 клас", 2021, Видавництво "Генеза". Видання 2-ге. Вказаний тираж 37 739 примірників. Ніякого дозволу автор не давав і навіть не був повідомлений, натрапив випадково. Як порадите вчинити - в черговий раз "панять і прастіть"? Але ж, ніби рухаємось до цивілізації? Якщо в когось є сумніви щодо авторства Олега Шупляка - ці роботи неодноразово опубліковані з авторським підписом в правому нижньому кутку. Тут цей куток завбачливо обрізаний за принципом "нема підпису - нема автора і нема проблем", - пише Олег Шупляк.

У кометарях користувачі радять художнику звернутись до суду для захисту авторских прав.
"Позов до суду про порушення авторських прав як до видавництва, так і до автора Заболотного. Звернути увагу на дату друку ( 2020 рік), повторне видання, ще й подивитися на електронні носії додатків. Запропонуйте найкращим адвокатам конкурс щодо представництва Ваших прав у суді - черга вишикується за таким ласим шматочком пирога!", - раить Тетяна Познанська.

#картини #олег #шупляк #автор #підручник #крадіжка. авторське #право

Коментарі

Оголошення
live comments feed...