• Головна
  • Знову в червону?: на Тернопільщині можуть посилити карантинні обмеження
12:00, 21 липня 2021 р.

Знову в червону?: на Тернопільщині можуть посилити карантинні обмеження

Тернополяни наче розслабились через низькі показники захворювання на коронавірус, як у МОЗ повідомляють про те, що область можуть віднести до "червоної зони".

За інформацією про епідемічні показники в регіонах України яку оновили на сайті МОЗ, станом на 20 липня у двох областях показники динаміки госпіталізації підпадають під "червоний рівень".
Зокрема, в Одеській області він становить 50,3% (норма не більш як 50%), а в Тернопільській — 88,9%.
Ці області перебувають у «зеленій» зоні карантину, оскільки для того, щоб області потрапили в «червону» зону, необхідно, аби червоному рівню відповідали не менш як два показники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зонування #карантин #коронавірус #показники #госпіталізація
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"Тариф на електрику підвищили на 25%, нові ціни для українців з 1 вересня": вартість світла підскочила на десятки відсотків
Оголошення