• Головна
  • "Коли знайшли сандаліки і трусики, зрозуміли - сталося найгірше": рідні вбитої 6-річної дівчинки розповіли деталі її зникнення (ФОТО)
15:30, 29 липня 2021 р.

"Коли знайшли сандаліки і трусики, зрозуміли - сталося найгірше": рідні вбитої 6-річної дівчинки розповіли деталі її зникнення (ФОТО)

"Коли знайшли сандаліки і трусики, зрозуміли - сталося найгірше": рідні вбитої 6-річної дівчинки розповіли деталі її зникнення (ФОТО)

Вчора у Харківській області у селищі Старий Салтів зникла 6-річна дівчинка Мирослава Третяк. Її кілька годин намагались розшукати живою, але дива не трапилось - за деякий час тіло дівчинки знайшли у покинутій будівлі з ознаками насильницької смерті. У вбивсті дівчинки підозрюють 13-річного сусідського хлопчика.

Рідні дівчинки виданню Newsroom розповіли деталі її зникнення.
6-річна Мирослава мешкала з батьками у двоповерховому будинку на верхньому поверсі. У тому ж будинку, але поверхом нижче, жив 13-річний підозрюваний із своїми мамою та сестрою. 
Матір маленької Мирослави розповідає, що хлопець часто грався із її донькою.
"Я навіть говорила його мамі, щоб сказала йому грати окремо, адже вони в різній віковій категорії", - розповідає Тетяна.

У той день Мирослава гралась із подругою, з ними грався і підозрюваний. Дівчинка під час гри бігала скаржитися матері, що старший хлопець її ображає. Матір сказала Мирославі більше із ним не гратися і пообіцяла усе розповісти його мамі.
Пообіді Мирослава бігала у магазин, опісля вдома перепочила та поїхала на велосипеді гратись із подружкою.  Але, як з'ясувалось згодом, 6-річна Мирослава не пішла до подруги, а разом із 13-річним підозрюваним пішли у бік колишньої пекарні, і їх більше не бачили.
Батьки кинулися шукати дівчинку і побачили хлопчика без Мирослави. Він їх запевнив, що вони в одному місці розійшлися і після того він її не бачив.

До пошуків зниклої дівчинки підключилися поліція, волонтери та місцеві жителі.
Пізно вночі, 28 липня, тіло маленької Мирослави з ознаками насильницької смерті виявили в занедбаному будинку."Під час пошуку, люди знайшли трусики і взуття, ми зрозуміли, що сталося найгірше. Я до 5:00 ранку був біля того будинку, але всередину нас не пустили", - розповідає дідусь загиблої Віктор Олексійович.

У тому, що 13-річний сусід причетний до трагедії, родичі не сумніваються.
"Я не скажу, що він нормальний. Як можна назвати нормальним людину, яка дітей в школі штовхає, кидає в них камінням, коли котів в туалеті топить", - говорить Тетяна.

Нагадаємо, що тіло дівчинки з ознаками насильницької смерті - забиттям голови та обличчя, правоохоронці знайшли близько 23:50 у покинутому будинку селища Старий Салтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мирослава #третяк #вбивство #сусід #підліток #матір #зникнення #дитина #дівчинка
Оголошення
live comments feed...