• Головна
  • Михайло Романчук здобув перше "срібло" для України на Олімпіаді (ФОТО)
09:01, 1 серпня 2021 р.

Михайло Романчук здобув перше "срібло" для України на Олімпіаді (ФОТО)

Михайло Романчук  здобув перше "срібло" для України на Олімпіаді (ФОТО)

Перше "срібло" на Олімпійських іграх-2020 приніс плавець Михайло Романчук. Спортсмен став найкращим на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Романчук старт запливу навмисно віддав суперникам, пливучи з 8-7 результатом, економлячи сили. Однак на 450 метрах він вже вийшов на друге місце. За 200 метрів спортсмени розпочали фінішний спурт. І за 50 метрів до фінішу Романчук йшов третім, проте зумів обійти німця Флоріана Веллброка, закінчивши заплив на другому місці. "Золото" знову, як і на дистанції 800 метрів, взяв американець Роберт Фінке.

До слова, президент Володимир Зеленський уже привітав спортсмена у соціальних мережах.
"Вітаю з чудовим результатом", - зазначив президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#романчук #срібло #олімпіада #токіо #медаль
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення