
14:27, 3 серпня 2021 р.
У Тернополі водій наїхав на двох жінок, що стояли на тротуарі
Вчора, 2 серпня, у вечірню пору трапилась ДТП на вулиці Кривоноса. У результаті наїзду автомобіля постраждало дві жінки 46-річна та 36-річна тернополянки.
Про це повідомляють на сайті Нацполіції.
На момент наїзду жінки знаходились у пішохідній зоні – на тротуарі поблизу зупинки громадського транспорту.
«Водій автомобіля ВАЗ, здійснюючи маневр розвороту, не впорався з керуванням та виїхав на пішохідну частину дороги. Як результат – жінки опинилися під колесами легківки. Їм надавали меддопомогу», - розповіли у поліції Тернопільської області.
Триває слідство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
20:31, 25 листопада 2025 р.

Коментарі