• Головна
  • "Це такий жанр - містика": організатори "Файного міста" відреагували на скандал довкола фестивалю
18:40, 3 серпня
5

"Це такий жанр - містика": організатори "Файного міста" відреагували на скандал довкола фестивалю

"Це такий жанр - містика": організатори "Файного міста" відреагували на скандал довкола фестивалю

Скандал довкола виступу польського гурту "Batushka" на фестивалі "Файне місто" у Тернополі не вщухає уже кілька днів. Чимало тернополян обурились їхній постановці на сцені, яка виглядала, за словами багатьох, богохульською.

Організатори фестивалю на його сторінці у мережі Facebook та у коментарях для "24каналу" пояснили, що виступ гурту є відображенням певного жанру у мистецтві, на який прийшло подивитись чимало українців.
"У музиці, як і в кіно чи театральному мистецтві є різні жанри: містика, жахи, мелодрама, комедія, вестерн... На фестивалі "Файне Місто" також є сцени для абсолютно різних жанрів, і відвідувачі, купуючи квиток, обирають сцену і артистів, які їм до вподоби. Саме виступ гурту Батюшка ми розцінюємо як жанр "містика", на який зібралось чимало відвідувачів, як з України та і з-за кордону",– прокоментувала команда фестивалю.

На сторінці фестивалю у соціальній мережі Facebook команда розмістила допис, у якому наголосила, що фестиваль не релігійний і вільний від будь-яких віросповідань.
"Головною цінністю фестивалю Файне Місто є свобода! Ми завжди притримувалися правила, що переступивши поріг фестивалю, кожен може бути тим, ким він справді хоче. Ми нікого не ображаємо і даємо нашим відвідувачам повну свободу у власному виборі. Ми дозволяємо людям вірити в будь-що і бути будь-якими. Ми щасливі бачити людей, що вільні від стереотипів", - пишуть на сторінці фестивалю.

До слова, організатори "Файного міста" додали, що врахують наслідки ситуації та надалі враховуватимуть думку як відвідувачів, так і тернополян при формуванні "лайн-апу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#batushka #гурт #виступ #коментарі #організатори #скандал #файне #місто

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
3 серпня, 19:53
Хочеться сказати :Не судіть!Бог буде судити.Сонце світить на усіх!
андрій
3 серпня, 20:36
розігнати нечисть поганою мітлою!
Ната
3 серпня, 21:33
Щось цей жанр занадто "містичний". Це моя думка. І дуже народ обурений таким жанром, якби організатори не виправдовувались. А потім організатори підуть в церкву, це теж моя думка і народ теж це говорить.
микола
4 серпня, 09:13
От погані ці горе організатори
Олександр
4 серпня, 19:49
А де коментарі? Видаляєте???????
Оголошення
live comments feed...