• Головна
  • "Не той день": чоловіку не вдалося двічі вкоротити собі віку
20:27, 4 серпня 2021 р.

"Не той день": чоловіку не вдалося двічі вкоротити собі віку

У Запоріжжі чоловік вирішив покінчити життя самогубством, але ні перша, ні друга спробба не стали успішними.

Спочатку чоловік намагався застрелитися, а потім, коли не вийшло, вирішив завершити почате, отруївшись чадним газом.
Про події повідомляють на сторніці Запорізького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у соціальні мережі Facebook.
"47-річний чоловік поцілив у себе із зброї, а потім сів у авто і намагався отруїтися вихлопними газами. На місці події працювала 1 реанімаційна бригада. Постраждалого з пораненням грудної клітки, отруєнням чадним газом було госпіталізовано до лікарні", - повідомили у Центрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газ #пістолет #спроба #самогубства #чоловік #автомобіль
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Війна або 3 роки в тюрмі: ТЦК знайшли спосіб виявити і призвати 2 млн чоловіків, їх чекають нові правила мобілізації та ВЛК
Оголошення