
16:02, 4 серпня 2021 р.
"Медальний зорепад": випускниця тернопільського вишу завоювала "бронзу" на Олімпіаді-2020 (ФОТО)
Сьогоднішній день видався дуже успішним для українских спортсменів у Токіо. Ще одну "бронзу" на Олімпіаді здобула випускниця тернопільського вишу.
Випускниця ТНПУ Ірина Коляденко завоювала бронзову медаль у вільній боротьбі до 62 кг на Олімпійських іграх у Токіо.
Згідно з сайтом Олімпійського комітету, Ірина Коляденко здобула перемогу за бронзову медаль у вільній боротьбі до 62 кг, перемігши спортсменку з Латвії Анастасію Григор’єву.

Отже, в України вже 11 медалей у загальному заліку: 1 золота, 2 срібні та 8 бронзових.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
01:38, 17 червня
122
10:16, 11 червня
5
09:29, 12 червня
12:04, 19 червня
15:12, 22 червня
10