• Головна
  • "Чорний день": помер колишній прем'єр-міністр України
12:27, 5 серпня 2021 р.

"Чорний день": помер колишній прем'єр-міністр України

"Чорний день": помер колишній прем'єр-міністр України

Сьогодні, 5 серпня, помер колишній прем'єр України Євген Марчук.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала його дружина Лариса Івшина.

Вона повідомила, що у нього зупинилося серце.

"Чорний день...помер ЄК... зупинилося серце", - написала вона.

Як повідомили у прес-центрі Служби безпеки України, яку колись очолював Євген Марчук, коронавірусна хвороба загострила захворювання, на які він страждав, та спровокувала гостру серцево легеневу недостатність.

"Роль Євгена Марчука у державотворенні України важко переоцінити. З ним пов’язане та асоціюється становлення СБУ як органу, який захищає національну безпеку України. Він очолював уряд, був генералом армії та представляв Україну у тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях", - ідеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Марчук #Євген #помер #коронавірус #ковід
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
Оголошення