• Головна
  • П'ятниця 13-те: день забобонів та міфів
10:45, 13 серпня 2021 р.

П'ятниця 13-те: день забобонів та міфів

П'ятниця 13-те: день забобонів та міфів

П'ятниця 13-те - день, якому багато людей надають міфічності. Багато хто відміняє поїздки та важливі справи, які мали б зробити. Звідки ж з'явилась така нелюбов та пересторога до цього дня?

Згідно з переказами, саме в такий день Єва скуштувала заборонений плід, пригостивши і Адама. Також у п'ятницю 13-те Каїн убив Авеля.
Також вважається, що Страсна П'ятниця, коли був розп'ятий Ісус Христос, була саме 13-го числа.
Деякі міфи свідчать, то в п'ятницю 13-го нечиста сила і відьми влаштовують шабаші.
Про містичне значення цієї дати в сучасній культурі заговорили після того, як в 1980-му в США вийшов фільм "П'ятниця, 13-те" з подальшими франшизами.

Величезна кількість прикмет та заборон пов'язаних із цим днем придумали люди. Вважається, що в цей день не можна:
Давати чи брати гроші в борг. Вважається, що через гроші може передатися негатив.
Планувати або здійснювати поїздки.
Виходити на нову роботу.
Влаштовувати весілля.
Починати нові справи.

Але варто пам'ятати, що ніяких підтверджень того, що в разі порушення цих заборон станеться щось погане, немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#забобони #п'ятниця #13 #прикмети #день

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
f**king man
13 серпня 2021 р., 11:25
го бухати!
Володимир Завірюха
14 серпня 2021 р., 14:11
Вчора нажаль в пятницю 13 в Одескій обл. від містичної Причини загинуло 3 молодих поліцая ...В начали 70х в Станах Зєдночоних під час старту взірвався очерідний космічний поцяг Аполлон якому дали Атеїсти номер 13 ...Що призвело до масової появи Забобоників які навіть ліквідовували не тільки 13 поверха в багато-поверхівках але і масово винищували в містах Чорних котів ...Всі ці Вподо-юайки про Відьм на Шабаш це породження Римської Церкви для боротьби із певним народом який в пятницю вечером збирається в Синагога на релігійний Шабаш коли День зміяніє Вечір і на небі проявляється перша зірка Аврора ( знак Мерседес до речі) .Ось саме цей народ Римська церква створивши спец- службу Інквізиції масово спалювали на Стосі ( Кострі кацапс. , Ватрі гоцульс., Багатті українс. мовами )...Ось чому генуезські Жиди Коломбо щоб їх не спалили то навіть свого рідного сина назвали Кшиштоф ( Крістофер , Крістофор кацапс.) і прийняли Римську віру під час Обряду якої їм дають з'їсти кавалок мясо священної для українців тварини Свині , що по хІспанське звучить як Марано (за Марать кацапізм.) Якщо в кацапських націоналістів Пуцькіна на їх флагах священна тварина це Москаль, Мокша ( Ведмідь украї., Медвідь карпато-русинс.) то аналогічно в Українських патріотів на прапорах ( Бандерах іспанскою) повина бути священна тварина Порося із позивний Петро ( Патрік ірландсьскою) ...Тобто всіх українських Патріотів має бути символ святого Патріка Поросяти ....
Володимир Завірюха
14 серпня 2021 р., 14:29
Після всім відомих подій 1917 р.коли український геній родом із Миколаївщини Львів ( Лев кацапс.) Троцкий на свій День народження 25 жовтня організував і провів на Шабат кольорову Жовтневу ( Октовбер німецьким Ідішом ) революцію то стали масово забороняти Руську Православну церкву і наш тоді тернопільський Почаїв зазнав негативного впливу від всяких там Чортківчан і Сатанчан "Кринцилова "...А захисників Православної Віри Козаків кацапи із кацапом Чапаївим стали лупити на всіх фронтах бо взаді кожного Чапаїва для контролю був Троцким поставлений свій Обрізаний Шабатнік Фурман- ов ..До речі польского героя Гжегожа ( Грішка кацапс.) Котовського саме подібний Комісар застрелив у плечі, за вихід із під Шабатного контролю...Ляхи вони ж сильні Християни ...А ми зараз в Вукраїні теж маєм виконуючого Директора головного Хасіда України " Бені із Коломиї " Обрізаного Зелено-шкірого .Такий невмловимий фантастичний персонаж із французької містики як Фанта-Мас теж був зелено- шкірий ...
Оголошення
live comments feed...