• Головна
  • "ЇЇ гроші - це лише її": Віктор Павлік розповів про деталі сімейного бюджету
15:34, 13 серпня 2021 р.

"ЇЇ гроші - це лише її": Віктор Павлік розповів про деталі сімейного бюджету

"ЇЇ гроші - це лише її": Віктор Павлік розповів про деталі сімейного бюджету

Співак родом із Тернопільшини Віктор Павлік, розповів журналістам про суми, які отримує, як гонорари від концертів. Та розповів, що його родина живе суто із грошів, отриманих за виступи.

Співак розповів, що минулий рік був для нього та його четвертої дружини важким, але зараз ситуація стабілізувалася. Павлік порахував, що зараз на місяць дає два-три концерти і цього, за словами співака, вистачає на все необхідне.
"Достатньо для того, щоб не жирувати але щоб жити. Один виступ коштує, в середньому, п'ять тисяч доларів. З цих грошей плачу музикантам, 10 відсотків організатору, комісійні. Залишається три тисячі", - поділився артист.

На рік виходить приблизно п'ять, сім тисяч доларів. Віктор Франкович поділився, на що витрачає ці гроші.
"У мене трошечки витрати більші. Може, комусь цих грошей і на рік би вистачило. Як каже Катя: "Те, що заробляєш ти, йде в сім'ю, те що заробляю я – іде мені". Ми живемо на знімній квартирі. Ми платимо за квартиру досить не мало – 20 тисяч гривень. У нас дві машини. Стоянки. Я лише за стоянки плачу 5200 за дві машини, мотоцикл тисяча гривень. Машина у мене в кредиті, кредити це страшна річ. А Катя свою машину викупила", - розповів Павлік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#віктор #павлік #гроші #катерина #репяхова #гонорар
Оголошення
live comments feed...