
17:38, 16 серпня 2021 р.
На Тернопільщині рятували водія, що злетів у кювет (ФОТО)

У Тернополі автомобіль марки "Опель" злетів у кювет.
Про це повідомляють в Управлінні ДСНС Тернопільської області.
"О 11:00 16 серпня поступило повідомлення про ДТП на автодорозі Тернопіль – Івано-Франківськ поблизу села Зелена. По прибуттю до місця події черговим караулом 9 ДПРЧ 4 ДПРЗ виявлено автомобіль Опель Віваро в кюветі та потерпілого водія з підозрою на перелом руки", - йдеться у повідомленні.
Рятувальниками передано потерпілого водія працівникам швидкої медичної допомоги, обгороджено місце події та відключено АКБ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:45, 14 червня
17
10:09, 22 червня
12:39, 17 червня
10:17, 11 червня
17