• Головна
  • 40 "нелегалів" працювало у саду на Тернопільщині (ФОТО)
18:30, 17 серпня 2021 р.

40 "нелегалів" працювало у саду на Тернопільщині (ФОТО)

На Тернопільщині роботодавець незаконно використовував людську працю.

Факт виконання 42 особами трудових функцій зі збирання малини задокументували під час виїзду на територію одного із садів Тернопільського району посадові особи Управління Держпраці.
В рамках проведення інспекційного відвідування вони з’ясували, що упродовж сезону на користь фізичної особи-роботодавця, який здійснює господарську діяльність без державної реєстрації, працюють місцеві жителі.



«Люди збирають у його саду на площі близько 2 га малину та смородину. Заробітну плату найманим працівникам він виплачує готівкою щодня і вона залежить від норми зібраних ягід», — повідомили в Управлінні Держпраці в Тернопільській області.
Та, згідно Закону, в разі допуску працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин роботодавцю загрожує адміністративна, фінансова та кримінальна відповідальність. Тож до фізичної особи-роботодавця за використання ним нелегальної праці вживаються заходи відповідно до наданих повноважень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працівники #нелегали #сад #малина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Володимир Завірюха
17 серпня 2021 р., 22:32
Хто сказав що це Роботодавець?? Хіба бурна фантазія тернопільського чинуші який вчився за взятки...Все це попахує Совітськими Ястрибками які шукали скільки у вільного Українця є Наймитів за миску зупи ...Цих збиральників ніхто не заставляли збирати насильно , а їх особиста Ініціатива це їх особиста справа. В Європі Українці масово помагають Армянам в Іспанії апельсинів збирати чи в сусідніх країнах Європейської демократії .І ніяка Європейська Чинуша не лазить по лопухах у садах ...Колгоспні часи коли роботящі Закарпатські Цигани і Гоцули збирали в Тернопільських Колгоспах бараболю за сільськогосподарську продукцію давно пройшли .Адже місцеві Ліниві Українці в часи Окупації Совітами не хотіли виконувати подібні роботи ...
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення