
13:01, 18 серпня 2021 р.
Через кишкову інфекцію у Тернополі закрили ще дві групи у садочку
У Тернполі дві групи одного із садочків закрили через спалах кишкової інфекції. Роботу груп припинили від вчора, 17 серпня.
Про це повідомляють на сторінці Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в мережі Facebook.
"16 серпня спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області та ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» розпочали розслідування з метою встановлення причин виникнення інфекційних захворювань", - йдеться у дописі.
Очікуємо результатів лабораторних досліджень. З 17.08.2021р. призупинено функціонування даних груп.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:52, 17 червня
23
10:45, 14 червня
109
15:21, 22 червня
10:09, 22 червня
12:40, 26 червня
1
