
09:01, 19 серпня 2021 р.
"Путін - х*йло!": на репетиції параду військові виконали заспівку про президента Росії
У мережі виклали кадри, наякий українські військові на репетицію прараду до Дня Незалежності виконують відому приспівку "Путін - х*йло!".
Відповідний відеоролик із посиланням на Instagram-сторінку @_gibi___ поширив журналіст Сергій Сидоренко.
На кадрах видно, як військові строєм марширують столичним Хрещатиком.
До слова, приспівку "Путін-х*йло!" вигадали вболівальники футбольного клубу "Металіст", а перше її виконання прозвучало у Харкові 30 березня 2014 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:23, 23 червня
8
12:51, 21 червня
12:04, 19 червня
10:16, 11 червня
10
09:23, 23 червня
10
