• Головна
  • Знову втрати: внаслідок ворожого обстрілу на Донбасі загинув військовослужбовець
09:24, 31 серпня 2021 р.

Знову втрати: внаслідок ворожого обстрілу на Донбасі загинув військовослужбовець

Знову втрати: внаслідок ворожого обстрілу на Донбасі загинув військовослужбовець

Сумні новини із Донбасу повідомили у ранковому зведенні ООС. Протягом минулої доби, 30 серпня, зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню збройними формуваннями Російської Федерації: є загиблий.

"Внаслідок ворожого вогню один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув, інший – дістав поранення. Також, внаслідок підриву на НВП, один військовий отримав мінно-вибухову травму. Поранених воїнів було терміново доправлено до лікувального закладу. Стан здоров’я захисників – середнього ступеню тяжкості. Командування Об’єднаних сил висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого", - йдеться у повідомленні.

Редакція 0352.ua висловлює щирі співчуття родичам та близьким загиблого військовослужбовця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#втрати #донбас #смерть #обсріл #оос #зведення
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення