• Головна
  • "Прийдіть і спробуйте": директор тернопільської школи про безпеку гойдалки-куба (ФОТО)
18:55, 31 серпня 2021 р.

"Прийдіть і спробуйте": директор тернопільської школи про безпеку гойдалки-куба (ФОТО)

Нещодавно на подвір'ї Тернопільської ЗОШ №6 для дозвілля школярів встановили цікаву конструкцію — гойдалку у вигляді куба з столом у центрі. Така конструкція викликала бурхливе обговорення у соціальних мережах. Зокрема користувачі засумеівались у безпечності такої конструкції.

У коментарях користувачі зазначали, що гойдатися тут мають хіба що старшокласники та й то — під наглядом дорослих.
З такими припущеннями категорично не згідний директор Тернопільської ЗОШ №6 Олександр Остапчук. Він на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook запевнив усіх, що конструкція безпечна.
"Всім "вболівальникам" про травматичність нашого куба у дворі повідомляємо: вірогідність травмуватися така ж як і у будь-які вхідні двері. Якщо стукнутися ногою, головою чи ребром — то болітиме. Фантазії про маленьких дітей, які гойдатимуться спиною до стола є дивними. Прийдіть і спробуйте", — пише  Олександр Остапчук.

"Прийдіть і спробуйте": директор тернопільської школи про безпеку гойдалки-куба (ФОТО), фото-1

Йдеться зокрема про нову унікальну локацію для учнів Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школи-ліцею №6 ім.Н. Яремчука» – «Куб-мозковий штурм». Цей проєкт став переможцем «Шкільного громадського бюджету 2021» та отримав неабияку зацікавленість від учнів. Об’єкт є мобільним, тому, при потребі, з легкістю може бути перенесеним у приміщення школи. Над створенням локації для обговорень і посиденьок на свіжому повітрі працювали учні 9-10 класів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #гойдалка #безпека #директор
Останні новини
Оголошення
live comments feed...