• Головна
  • "Раніше таких діток просто віддавали": українська співачка розповіла про важку хворобу сина (ФОТО)
18:30, 13 вересня

"Раніше таких діток просто віддавали": українська співачка розповіла про важку хворобу сина (ФОТО)

"Раніше таких діток просто віддавали":  українська співачка розповіла про важку хворобу сина (ФОТО)

Життя артистів здається безхмарним та абсолютно щасливим. Але часто зірки просто не розповідають про особисте проблемами. Так, українська співачка М'ята розповіла про те, що її син у віці чотирьох років переніс інсульт.

Про це артистка розповіла у програмі "Зірковий шлях".
Як розповідає артистка у її сина Юрія, в віці 4 років, почався зворотній розвиток. Довгі місяці обстежень не давали ніяких результатів. Згодом знайшли лікаря, який визначив, що відбувається із хлопчиком.

"Ураження головного мозку. В нього на головному мозку два рубці - тобто це як інсульт стався, вони не заживають. У нас таких дітей навіть не було де лікувати на той час. Ми знайшли єдину клініку і єдиного лікаря, який правильно поставив діагноз. У нас колись були інтернати, і таких діток просто віддавали в такі школи-інтернати, закривали, щоб не бачили. Що там робилося ніхто не знав", - розповіла співачка.

До 10 років син артистки навчався у приватній школі, зараз же перейшов у державну. Там юнак відвідує уроки в інклюзивному класі.

"Нам бракує спеціалістів, шкіл, якихось центрів. Навіть, якщо створюють такі центри, то вони коштують просто шалених грошей! Наприклад, інклюзивна приватна школа - це мінімум 25 тисяч гривень на місяць. А додайте ще ліки, таблетки, уколи, реабілітологи, логопеди", - каже співачка.

У 4-річного сина української співачки стався інсульт: зірка ошелешила зізнанням

Співачка М'ята також розповіла і про те, що не лише освіта не готова до таких діток, а й самі укаїнці. Дуже часто, за словами артистки, люди неадекватно реагують на поведінку її сина.

"Раніше, якщо він міг щось викрикнути, відразу дивилися: "Боже, у вас не вихована дитина!". Були реально ситуації, коли чомусь інша дитина вдарила Юру і Юра відповів: "Я тобі дам". Насварився. А тато це побачив, і почав бігти до моєї дитини, і щось там йому розповідати. Звичайно Юра цього не розуміє. І тоді вже заступлюся я або чоловік", - поділилася артистка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#м'ята #співачка #син #інсульт #дитина #школа #інклюзивна #освіта

Коментарі

Оголошення
live comments feed...