• Головна
  • "Постала із мертвих": родичі похоронили жінку, а згодом знайшли її живою
14:27, 14 вересня 2021 р.

"Постала із мертвих": родичі похоронили жінку, а згодом знайшли її живою

"Постала із мертвих": родичі похоронили жінку, а згодом знайшли її живою

Неймовірний випадок стався на заході України. Родичі похоронили жінку, котру виявили мертвою, навіть ходили на упізнання до моргу, а через певний час знайшли її живою.

Як інформує "Ковель.медіа", 30 травня 2019 року зникла жінка потрапила на лікування у Волинську обласну психіатричну лікарню, але не повідомила про це родичів. Не зробила цього й адміністрація лікувального закладу.

Мати звернулась до поліції із заявою про зникнення доньки.

12 липня  у чагарниках у Ковелі четверо дітей знайшли тіло мертвої жінки. Правоохоронці викликали на упізнання згорьовану матір. Син хворої громадянки, невістка та мати за зовнішніми ознаками впізнали тіло рідної людини.

У той день, як  тепер з'ясувалося, перебували в стані сильного душевного хвилювання, працівники поліції та моргу здійснювали психологічний тиск та наполягали, що тіло виявленої жінки з високою ймовірністю є їхньою родичкою, оскільки труп для впізнання мав ознаки гнильних процесів, внаслідок чого обличчя було деформоване.  

Невдовзі зниклу жінку вдалося розшукати, а документ, який нібито підтверджував її смерть довелося скасовувати через суд, що зайняло цілі роки.

Та зрештою суддя Ковельського міськрайонного суду Юлія Шергіна позов задовольнила повністю. Ухвалила анулювати актовий запис про смерть мешканки району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зникла #жінка #морг #постала #живою #згорьовані #родичі
Оголошення
live comments feed...