• Головна
  • "Тепер заберу її додому": донька знайшла матір, яка 21 рік вважалася зниклою безвісти (ВІДЕО)
16:00, 17 вересня

"Тепер заберу її додому": донька знайшла матір, яка 21 рік вважалася зниклою безвісти (ВІДЕО)

"Тепер заберу її додому": донька знайшла матір, яка 21 рік вважалася зниклою безвісти (ВІДЕО)

У Одесі трапилась зустріч матері та доньки, на яку одна та інша чекали 21 рік.

Зворушливу історію, яка легко могла б стати сюжетом голівудського фільму, розповідає УСИ online.
21 рік Тетяна Присяжна вважалась безвісти зниклою, але її донька весь цей час не вірила у смерть матері.
З'ясувалось, що понад 20 років жінка провела на вулиці. Ці роки були дуже важкими для жінки, адже їй довелось жебракувати. Все через нещасний випадок, який стався у далекому 2000 році. Одного разу її побили та пограбували в переході. Пані Тетяна втратила пам'ять і не могла згадати, де її будинок.

Чому жінка опинилась на вулиці?
До втечі з власного дому її підштовхнула сварка. Колись один із п'ятьох дітей жінки отримав важкий опік руки. Лікарі наполягали на ампутації, але Тетяна вирішила, що зможе зберегти руку сина за всяку ціну. Вона продала усе що мала, щоб все таки зберегти руку своєї дитини. Але син не оцінив вчинок матері.

"Він поводився некоректно. І в мені цей біль накопичилася, і я сказала – так я ж заради тебе залишилася в одних рваних трусах, заради тебе! І я пішла. В нікуди пішла. Від болю, від досади, пішла і все",– загадала Тетяна Василівна.

На вулиці жінка стикнулась із жорстокістю. Працювала на осіб, які організовували  жабракування. А коли жінка зібрала трохи грошей, її побили та пограбували. В результаті чого вона втратила пам'ять.
Останні кілька років Тетяна провела у притулку.Туди її забрали з вулиці й намагалися відновити її пам'ять. Виявилося, що за старою адресою живе одна з дочок Тетяни Яна. Вона була шокована новиною про те, що мама жива. Але в лічені дні зібралася і приїхала, щоб забрати матір.

Донька розповіла, що усі ці роки сподівалась на те, що матір жива. Зустріч матері та доньки через 21 рік була дуже зворушливою. Яна забере матір додому..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#матір #зникла #донька #син #образи #зустріч
Оголошення
live comments feed...