• Головна
  • Черкащанин очолив тернопільську митницю (ФОТО)
10:42, 22 вересня 2021 р.

Черкащанин очолив тернопільську митницю (ФОТО)

Вчора, 21 вересня тернопільська митниця отримала нового начальника. Ним став 38-річний черкащанин Дмитро Дорофій.

Про це повідомляють на Facebook-сторніці "Тернопільська митниця".
Як зазначають у дописі , Дмитро Олексійович призначений на посаду за результатами конкурсу 21 вересня 2021 року.



До слова, з початку серпня Дмитро Олексійович виконував обов’язки за вакантною посадою начальника. До цього працював начальником управління протидії контрабанді Одеської митниці ДФС. Раніше на різних посадах Черкаської митниці. Закінчив Академію митної служби України у 2005 році, спеціальність– правознавство, кваліфікація – юрист. Ранг державного службовця: спеціальне звання «Радник податкової та митної справи ІІ рангу»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця #тернопільська #черкащанин #начальник #призначення #конкурс
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення