
17:07, 22 вересня 2021 р.
У Тернополі посеред вулиці помер чоловік (ВІДЕО)

Жахлива трагедія сталася у Тернополі. Сьогодні (22 вересня) прямо посеред вулиці Кривоноса помер чоловік.
Про страшну біду проінформували на тернопільській інстаграм-сторінці blacklist_te. У дописі повідомляють, що чоловік йшов вулицею, а потім йому зробилося зле.
Врятувати перехожим чоловіка не вдалось. Обставини інциденту з'ясовуються. Очікується офіційний коментар поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
1
10:45, 14 червня
78
12:39, 17 червня
12:39, Вчора
14