• Головна
  • У Тернополі змінили схему дорожнього руху на перехресті вулиць Довженка-Протасевича
18:01, 23 вересня 2021 р.
1

У Тернополі змінили схему дорожнього руху на перехресті вулиць Довженка-Протасевича

У Тернополі поблизу Гаївського мосту на ділянці дороги до Ватрівської розв’язки нанесли нову дорожню розмітку та встановили відповідні дорожні знаки.

Як повідомив головний інженер відділу технагляду Ярослав Копча, у зв’язку із нанесенням дорожньої розмітки, на перехресті вулиць Довженка-Протасевича встановили новий дорожній знак та змінили схему організації дорожнього руху.

"Відпер у напрямку від Гаївського мосту до мікрорайону «Східний» не можна буде повертати ліворуч на вул. Довженка. Рух тут дозволено лише прямо, про що свідчить встановлений дорожній знак. Для того, щоб потрапити на вул. Довженка, потрібно проїхати через світлофор, що на вул. Лесі Українки, або доїхати до Збаразького кільця і там розвернутись", – повідомив головний інженер відділу технагляду Ярослав Копча.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рух #траспорт #поворот довженка #міст

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Євген
23 вересня 2021 р., 22:32
А чому не можна розвернутись на перехресті з вулицею Л.Українки?
ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...